Propojení...

TECHNOLOG

Lokalita Slaný
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 dny
Kontaktní osoba Koudelová Eliška
Referenční číslo 2-30-244576

Popis pozice

Mezinárodní společnost specializující se v oblasti strojírenství hledá kolegu do výroby na pozici TECHNOLOG.

  • Zodpovědnost za technologickou přípravu výroby zakázek
  • Příprava svařovací dokumentace pro výrobu
  • Optimalizace výroby – snížení pracnosti, zvýšení jakosti
  • Stanovení a ověření norem práce
  • Komunikace zejm. s projektovými vedoucími, s výrobou, oddělením jakosti

Požadavky

  • SŠ nebo VŠ technického směru (nejlépe strojírenství)
  • Zkušenosti s technologií ve strojírenské výrobě, nejlépe v kusové a zakázkové výrobě
  • Praxe ve výrobě svařovaných konstrukcí min. 1 rok (min. IWT výhodou) VELKOU VÝHODOU
  • základní úroveň AJ (čtení výkresů)
  • Dynamická, důsledná a pečlivá osobnost

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Možnost jazykového vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojírenství | Plánovač | Výroba | Normování | Plánování | Technologist