Propojení...

TECHNIK ÚDRŽBY, Kladno, až 23 000 Kč/měs.

Lokalita Kladno
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 20 000 - 23 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-21-244672

Popis pozice

Hledáte zaměstnání v oblasti údržby výrobních strojů?
Je pro Vás zajímavá oblast zpracování plechů a kovů?
Chcete pracovat v lokalitě Kladno?

Potom Vám nabízíme práci na pozici Technik údržby strojů.

Náplň práce:

  • Provádění oprav strojů a zařízení.
  • Komunikace s externími dodavateli zajišťujícími odbornou údržbu, prohlídky a revize zařízení strojní výroby
  • Provádění odborných měření, hluk, prach atd.
  • Zodpovědnost za odpadové hospodářství
  • Instalace nových zařízení a technologických celků
  • Plnění úkolů vyplývajících z oblasti PO a BOZP, zajištění všeobecných předpisů BOZP a PO
  • Správa vozového parku

Nástup: ihned
Lokalita: Kladno

Požadavky

  • Zkušenost na podobné pozici min. 3 roky
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb., paragraf 5
  • Průkaz VZV
  • Znalost PO a BOZP
  • Komunikativnost, flexibilita, zodpovědnost

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování
  • pravidelné navyšování mzdy
  • relaxační program
  • firemní večírky

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Údržbář | Technik | Výroba | Manufacturing technician