TECHNIK ÚDRŽBY - až 36 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 36 000 Kč
Referenční číslo
3-10-376321
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste technický typ a nebojíte se výzev? Nabízíme práci na pozici Technika údržby v Brně-Slatina.

Pokud Vám vyhovuje nepřetržitý provoz, jste náš člověk! Mzdu nabízíme dle šikovnosti a praxe, vyděláte si u nás až 36 000 Kč.

Náplň práce:

  • údržba a oprava strojů
  • odpovědnost za vedení záznamů
  • prevence proti závadám a problémům na přístrojích
  • práce na zajímavých projektech včetně zprovozňování nových linek
Požadavky
  • vzdělání technického směru - SOU/SŠ
  • vyhláška č.50/1978 Sb. (min. §5, případně vyšší)
  • zkušenosti z oboru výhodou
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu
  • základní znalost MS Office
  • spolehlivost a manuální zručnost
Benefity
  • průběžné navyšování mzdy
  • docházkový bonus, dovednostní bonus, osobní ohodnocení
  • půlroční bonusy dle výkonu
  • dotované stravné přímo na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené
  • zajištění pracovních oděvů a pomůcek