Propojení...

Technik údržby až 27 000 Kč - elektro nebo zámečník

Lokalita Brno
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 23 000 - 25 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Pospíšil Michal
Referenční číslo 3-21-241077

Popis pozice

Hledáme šikovné techniky údržby do kmenového stavu mezinárodní společnosti automobilového průmyslu. Jste elektrikář nebo zámečník? Pak hledáme právě Vás!

  • mechanická údržba výrobních strojů a strojních zařízení
  • odstraňování poruch na zařízení
  • spolupráce s výrobou
  • diagnostika a analýza

Požadavky

ELEKTRIKÁŘ:
  • elektro vzdělání (alespoň učiliště)
  • vyhláška č.50/1978Sb., min. § 6
  • orientace v elektro dokumentaci

ZÁMEČNÍK:
  • SOŠ/SOU technického zaměření
  • Praxe v oboru
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Zkušenosti s obráběním

VŠEOBECNÉ:
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • ŘP skup. B

Benefity

  • 13. plat (možnost získat až 15 000 Kč dvakrát ročně)
  • bonus za přítomnost 2000kč/kvartál
  • dotované stravování
  • po odpracovaném 1 roku týden dovolené navíc
  • kurzy anglického jazyka zdarma
  • po roku nárok na flexipass, případně příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • bonus za doporučení kandidta 10 000kč

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Strojírenství | Elektrotechnika | Nástrojař | Soustružník | Frézař | Zámečník | Technik | Montér | Elektrikář / elektromechanik | Seřizovač | Údržbář | Nástroje | Montáž | Kvalita | Výroba | Technician