Propojení...

Technik údržby

Lokalita Brno
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 24 000 - 29 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Vojtaničová Eva
Referenční číslo 3-19-233415

Popis pozice

Zaujalo Vás nadstandardní finanční ohodnocení v oblasti výroby? Vyhovuje Vám práce v nepřetržitém provozu (2 dni ranní, 2 dni noční a 4 dny volna) a lokalita Brno - Slatina (z centra dostupná za 12 minut)?

Tak hledáme právě Tebe! Poď se přidat k nám!
Náplň práce: údržba a oprava CNC strojů.

Rozpis směn: 2 dny denní - 2 dny noční - 4 dny volna (výhledově možnost přejít na 3-směnný provoz)

Požadavky

  • Vyhlášku 50/1978 Sb. PODMÍNKOU!!!
  • praxe v oboru - dle ní je upravena základní mzda
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu
  • spolehlivost
  • manuální zručnost

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravné 55%
  • docházkový bonus
  • půlroční bonus

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Technik | Dělník | Údržbář | Montáž | Výroba | Směna | Setter / CNC machines programmer