Propojení...

TECHNIK ÚDRŽBY | AUTOMOTIVE

Lokalita Slaný
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Šišková Júlia
Referenční číslo 2-30-240959

Popis pozice

Mezinárodní společnost vyrábějící elektronické součástky pro automobilový průmysl v současné době hledá ZKUŠENÉHO kolegu na pozici:

Technik oddělení výrobních technologií

Vaším úkolem bude:

  • zlepšování výkonu stávajících montážních linek např. z hlediska kvality a doby cyklů
  • diagnostika problémů, jejich analýza a realizace schválených řešení
  • údržba budovy společnosti

Požadavky

  • platná vyhl. 50, min. §5
  • středoškolské vzdělání
  • znalost prostředí výrobní firmy, nejlépe automobilový průmysl
  • podmínkou je min. 6 let zkušeností z výrobní firmy
  • znalost problematiky měření a regulace -
  • třísměnný provoz
  • znalost PLC systémů (diagnostika, programování)
  • schopnost čtení výkresů – porozumění elektrodokumentaci výrobních zařízení

Benefity

  • 13. plat
  • kariérní růst
  • možnost školení v mateřském závodě v zahraničí
  • příspěvek na stravování
  • sick days
  • školení
  • práce s nejnovějšími technologiemi
  • další firemní benefity

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Engineering | Strojírenství | Specialista | Inženýr | Technik | Kvalita | Automotive | PPAP | FMEA | 8D | 5S | APQP | Audit | Dodavatelská | Zákaznická | Mechanical engineering technician