Propojení...

TECHNIK KVALITY

Lokalita Okres Svitavy
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 20 000 - 45 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 dny
Kontaktní osoba Vaidová Magda
Referenční číslo 12-30-231197

Popis pozice

Zajímavá pracovní příležitost v oblasti kvality v Olomouckém kraji.

Vaší pracovní náplní bude:

  • řešení zákaznických reklamací
  • odhalování příčin neshod, analýza vad
  • navrhování preventivních i nápravných opatření
  • spolupráce s mezinárodním projektovým týmem

Požadavky

  • vzdělání technického směru
  • aktivní znalost anglického, nebo německého jazyka
  • praxe v oblasti řízení jakosti v automotive výhodou
  • znalost norem ISO/TS 16949
  • znalost metod statistického vyhodnocování procesů výhodou

Benefity

25 dní dovolené
13.plat
příspěvek na dopravu
stravenky, kantýna, zaměstnanecké slevy, pružná pracovní doba

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojírenství | Inženýr | Kvalita | Quality inspector