TECHNIK KVALITY s jazykem, až 30 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
7-30-340299
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Orientujete se ve výkresové a technické dokumentaci, znáte analytické metody ve výrobě (FMEA, G8D apod.) a máte praxi v oboru automotive? Pokud splňujete požadované zkušenosti, máte šanci doplnit tým v oblasti KVALITY na pozici TECHNIKA KVALITY!

Technik kvality:
- spolupracuje na analýze rizik v rámci nových popř. změnových projektů technické kanceláře
- spolupracuje při tvorbě FMEA
- eviduje a schvaluje nově vzniklé materiálové specifikace
- schvaluje nově vzniklé materiálové specifikace
- schvaluje vzorování nakupovaných materiálů, dílů a kooperací
- tvoří kontrolní plány nakupovaných dílů, materiálů a kooperací
- navrhuje ekvivalenty u materiálů
- správa a rozvoj systému kvality
- participace na nových projektech

Požadavky

- SŠ vzdělání technického směru
- praxe v automotive výrobě min. 2 roky
- AJ nebo NJ ke komunikaci v rámci firmy (mezinárodní společnost)
- zkušenosti v oblasti kontroly kvality ve strojírenské společnosti
- znalost metod kvality PPAP, APQP, FMEA, G8D, SPC, MSA
- práce s měřidly
- znalost norem
- ŘP sk.B

Benefity

- 5 týdnů dovolené
- příspěvky na životní popř. penzijní připojištění
- příspěvky na ubytování resp. dojíždění
- silná podpora jazykového a profesního vzdělávání