TECHNIK KVALITY

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
9-18-400868
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledá se TECHNIK KVALITY!

Jako Technik kvality budete mít klíčovou roli při monitorování a zlepšování kvality našich produktů. Budete spolupracovat s výrobním týmem a dalšími odděleními, aby zajistili, že jsou všechny procesy v souladu s našimi interními standardy kvality a předpisy.

Na pozici Technik kvality bude vykonávat:

  • vyhodnocovat kvalitu interní, externí
  • zpracovávat reklamace (interní, externí)
  • řešit interních výpadky a problémy v montáži
  • zavádět nápravná a preventivní opatření (z auditů, reklamací, interních výpadků) nebo jejich koordinace
  • komunikovat se zákazníky /dodavateli ohledně kvality
  • spoluúčast na zlepšování produktu / procesu
  • uvolňovat díly / produkty do sériové výroby včetně zajištění měření těchto dílů
  • provádění auditů interních

(proces a systém) a externích (u zákazníka)

  • vyvíjení a udržování kvality společnosti
Požadavky
  • středoškolské vzdělání technického směru ( ideálně)
  • aktivní znalost angličtiny / znalost německého jazyka vítána
  • znalost v procesů v oblasti kvality
  • znalost nástrojů kvality – FMEA, 8D, 5 PROČ
Benefity
  • příspěvek na dojíždění
  • finanční platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a znalostem
  • stabilní zázemí zavedené firmy
  • zaměstnanecké výhody a benefity + bonusy
  • možnost home officu
  • firemní posilovna :-)