Propojení...

Technik elektro - NÁSTUP PŘÍMO DO KMENE!

Lokalita Brno
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 22 000 - 24 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Mihalíková Lucia
Referenční číslo 3-21-247443

Popis pozice

! NÁSTUP PŘÍMO DO KMENE SPOLEČNOSTI !

Baví Vás skládání a oprava počítačů? Vyznáte se v komponentech počítače a k tomu máte vzdělání v oboru IT nebo elektro?
Pokud ano, máme pro Vás skvělou nabídku!

Hledáme šikovné kandidáty na pozici TECHNIK SERVISNÍHO CENTRA!

Vaší náplní práce bude zejména:

  • diagnostika desek plošných spojů pro notebooky a jiná přenosní zařízení
  • testování těchto desek pomocí programů na počítačích
  • opravy desek
  • pájení

Jedná se o pozici v jednosměnném provozu (7:00-16:00)

Pozice je vhodná pro absolventy!

Požadavky

  • znalost elektrotechnických komponentů
  • manuální zručnost a dobrý zrak
  • pokročilá znalost práce s počítačem
  • alespoň základy anglického jazyka
  • vzdělání v oboru elektro nebo ITvýhodou
  • znalost pájení výhodou

Benefity

  • zajímavá mzda odvíjející se od výkonu
  • dovolená 5 týdnů
  • stravenky v hodnotě 70kč/odpracovaný den
  • možnost kariérního růstu

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Výroba a provoz | Elektrotechnika | Výroba a průmysl | Elektrikář / elektromechanik | Dělník | Operátor | Elektro | Servis / služby | Výroba | Směna | Electrician