Propojení...

Technik BOZP a PO

Lokalita Turnov
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Králová Veronika
Referenční číslo 11-30-238234

Popis pozice

Máte zkušenosti na pozici technika BOZP a PO? K tomu hovoříte dobře anglicky?

Pak se nám přihlašte na pozici

Náplň práce:

  • zajištění povinností zaměstnavatele při zabezpečení požární ochrany v objektech a na pracovištích zaměstnavatele vyplývajících pro společnost z platných právních a ostatních předpisů
  • zajištění povinností zaměstnavatele při zabezpečení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v objektech a na pracovištích zaměstnavatele vyplývajících pro společnost z platných právních a ostatních předpisů
  • zajištění kontrol a revizí vybraných zařízení ve spolupráci s technikem všeobecné údržby
  • sledování dodržování BOZP a PO na pracovištích a následné odstranění závad
  • spolupráce v oblasti BOZP a PO s vedoucími pracovníky
  • provádění průběžné kontroly zajištění úkolů BOZP a PO
  • spolupráce s osobami, které pro společnost provádí dodavatelskou činnost na úseku bezpečnosti práce, prevence rizik, požární ochrany a odpadového hospodářství
  • zajištění povinností zaměstnavatele při zabezpečení ochrany životního prostředí a sledování vlivů na ŽP v objektech a na pracovištích zaměstnavatele vyplývajících pro společnost z platných právních a ostatních předpisů

Požadavky

Měl byste:
  • mít alespoň SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • mít zkušenosti se školením vedoucích pracovníků v PO a BOZP a ochrany ŽP
  • mít osvědčení o kvalifikaci bezpečnostního technika
  • mít osvědčení o odborné způsobilosti o požární ochraně
  • znát dokumentaci systému řízení, hygienické příručky
  • mít povědomí o aktuálnostech v oblasti PO a BOZP a ochrany ŽP

Benefity

Nabídneme Vám:
  • jazykové kurzy angličtiny
  • 3 dny zdravotní dovolené
  • stravenky a příspěvky na podnikové stravování
  • 13. a 14. mzdu
  • věcné dárky k firemním jubileím
  • příspěvky na týmové akce

... řadu dalších benefitů

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Průmysl | Strojírenství | Konzultant | Projektový manažer | Specialista | Technik | Supervizor | Audit | PO | BOZP | Safetyatwork and technical equipment technician