Propojení...

Technik BOZP a PO

Lokalita Ústí nad Labem
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Marksová Kateřina
Referenční číslo 8-21-235769

Popis pozice

Pro zahraniční výrobní společnost v Ústí nad Labem obsazujeme pozici technik BOZP a PO !
Náplň práce:

  • provádění prověrek a kontroly dodržování bezpečnostních předpisů, školení BOZP a PO
  • zajištění dodržování bezpečnostních postupů
  • zajišťování měření škodlivých vlivů, náměry škodlivin a porovnávání hodnot s normami pro pracovní prostředí
  • navrhování opatření ke snížení rizikovosti a zdravotní nezávadnosti práce
  • zajišťování styku a konzultací s vnějšími orgány bezpečnosti a hygieny
  • spolupracuje při vyšetřování chorob z povolání a pracovních úrazů, kontroluje záznamy o pracovních úrazech

Požadavky

  • SŠ/VŠ technického směru
  • praxe min. 3 roky na pozici Technika BOZP a PO
  • dobrá znalost MS Office
  • komunikativní znalost AJ
  • Odborná způsobilost BOZP a PO
  • komunikativnost; schopnost práce v týmu; samostatnost.

Benefity

  • motivující platové ohodnocení
  • nabízíme zázemí stabilní a perspektivní společnosti
  • profesionální zázemí i know-how
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • bonusy za znalost jazyků
  • jazykové kurzy zdarma

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Výroba a provoz | Engineering | HR a administrativa a právo | Výroba a průmysl | HR | Průmysl | Strojírenství | Technik | Specialista | BOZP | PO | Výroba | Safetyatwork and technical equipment technician