TECHNICKÝ SPECIALISTA - PLZEŇ

Plný úvazek
Mzda
38 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-18-398565-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte technické vzdělání, komunikativní angličtinu, umíte na PC ? Chcete pracovat v Plzni městě ? Přihlaste se! Nástup možný ihned !

Náplň práce :

  • Nastavování a lazení testovacích metod
  • Vyhodnocování výsledků
  • Komunikace s klíčovými zákazníky při přípravě projektů a jejich správa
  • Hledání možných příčin při zjištění nekvalitních testů
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání s maturitou technického zaměření
  • velmi dobrá znalost PC (programy sady Microsoft Office)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • Vyhláška 50/1978 Sb. §5 výhodou
  • Příspěvek na stravování (100 Kč/den) plně hrazený zaměstnavatelem
  • Příspěvek na dojíždění (2 Kč km nebo Plzeňská karta)
  • Týden dovolené navíc
  • Čtvrtletní odměny
  • Odborná školení
  • Káva na pracovišti ZDARMA
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy (angličtina) v pracovní době
  • Letní a zimní párty