Propojení...

TECHNICKÝ SPECIALISTA - barvy a laky na dřevo

Lokalita Tuchoměřice
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 33 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-21-244533

Popis pozice

Máte praxi v oboru barev a laků pro auto-moto průmysl? Chtěli byste najít dlouhodobé pracovní uplatnění v české firmě s přátelským kolektivem? Pak nám zašlete Váš životopis!

Jako Technický specialista budete mít na starosti:

  • Technickou podporu klíčových zákazníků
  • Prezentaci nových nebo dalších svěřených produktů
  • Sledování konkurence v regionu
  • Testování nových produktů a následné vypracovávání zpráv a doporučení
  • Školení zákazníků a spolupracovníků

Lokalita: Tuchoměřice a okolí
Nástup: Ihned
Mzda: 35 000 Kč/měs. + bonusy

Požadavky

  • Dlouholetá praxe v oblasti průmyslového lakování a přípravy povrchu podmínkou!
  • Komunikativnost
  • Příjemné vystupování
  • Samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Výhodou je základní znalost anglického nebo německého jazyka

Benefity

  • 13. plat po odpracovaném roce
  • Kvartální finanční bonusy
  • Automobil i k soukromému užívání
  • Notebook, mobilní telefon
  • Jazykové kurzy
  • Vzdělávací kurzy
  • Volné dny mezi svátky

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=vyroba-provoz

Obchod a marketing | Obchod | Specialista | Technický produkt | Automotive | Produkt | Varnisher