TECHNICKÝ ŘEDITEL | VŮZ

Lokalita
Obor
Referenční číslo
11-21-339961
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLEDÁ SE VELMI ZKUŠENÝ MANAŽER SE SILNÝM TECHNICKÝM BACKROUNDEM DO TOP MANAGEMENTU STROJÍRENSKÉ FIRMY!!! Potřebujete znalost konstrukce a elektroprojekce, profesionální úroveň angličtiny a zkušenost s vedením kolektivu lidí v technické sféře. A především chuť posouvat věci kupředu a mít tah na branku!

Co Vás čeká na pozici TECHNICKÝ ŘEDITEL?

* Zodpovědnost za oddělení konstrukce a elektroprojekce
* Podíl na plánování kapacit společnosti
* Odpovědnost za dodržení rozpočtu zakázek a za dodržení termínového plánu
* Účast na pravidelných klíčových jednání se zákazníky
* Profesionální vedení svého týmu a motivace zaměstnanců

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání technického směru, ideálně v oblasti strojírenství
* AJ na profesionální úrovni
* Znalost MS Office, zejména Excelu
* Praxe ve vedení min. 15 lidí
* Znalost konstrukce a elektroprojekce, automatizace velkou výhodou
* ŘP sk. B

Benefity

* 13. plat
* Bonusy
* Služební auto, notebook, mobil i k soukromým účelům
* Pohyblivou pracovní dobu
* Příspěvek na zdravotní připojištění