Propojení...

TECHNICKÝ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Lokalita Kraj Vysočina
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 - 50 000 Kč
Zveřejněno před 7 dny
Kontaktní osoba Siwek Tomáš
Referenční číslo 6-13-309285

Popis pozice

Chcete působit jako technický obchodní zástupce na německém trhu? Hledáme obchodního zástupce, který bude 4 dny trávit pracovně v terénu (Německo) a jeden den na centrále na Vysočině. Nemusíte být specialista na akvizici, jsme totiž opravdu známá společnost a hledáme někoho, kdo se postará o naše stávající klienty!

Vaším úkolem bude:

  • primárně péče o stávající zákazníky, udržování dobrých obchodních vztahů
  • pravidelné schůzky, rozvíjení spolupráce
  • prezentace technického produktu
  • cestování (4 dny v terénu, 1 den kancelář)
  • pravidelný reporting, obchodní administrativa, práce s CRM systémem

Požadavky

Jak si Vás představujeme:
  • obchodní zástupce se zkušenostmi
  • baví Vás technický produkt (technické vzdělání není nutné)
  • němčina a čeština na perfektní úrovni
  • nadšení, energie, protože budete řešit poměrně větší objem schůzek
  • komunikativnost, schopnost naslouchat a přesvědčit
  • ochota trávit 80% času v terénu - obchodní schůzky (Německo)
  • ochota jezdit 1x týdně na českou centrálu (Vysočina - na D1))
  • ŘP sk. B, aktivní řidič

Benefity

  • mzda dle předchozích zkušeností
  • služební automobil
  • jazykové kurzy zdarma
  • příspěvek na stravování
  • profesní rozvoj, školení
  • zaměstnanecké slevy

Proč se Vám u nás bude líbit:
  • zajímavá práce v prostředí stabilní nadnárodní společnosti
  • budete mít velmi samostatnou a zodpovědnou pozici

Obchod a marketing | Obchod | Obchodní zástupce | Analýzy obchodu | Export | Produkt | Reporting | Technický produkt | Sales representative