TECHNICKÝ MANAŽER/VEDOUCÍ NÁSTROJÁRNY|SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL|AŽ 90 000 KČ

Lokalita Moravskoslezský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 50 000 - 90 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-30-242499

Popis pozice

Máte rádi nové výzvy a chcete být součástí tvorby nového konceptu celého oddělení nástrojárny? Hledáme zkušené manažery a vedoucí nástrojárny, kteří se nebojí dělat změny a přijímat nová opatření vedoucí ke zlepšení fungování celého oddělení.

"TECHNICKÝ MANAŽER/VEDOUCÍ NÁSTROJÁRNY|SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL|AŽ 90 000 KČ".

Náplň práce:

  • odpovědnost za vedení oddělení nástrojárny
  • vedení podřízených, jejich motivace, zajištění školení,
  • odpovědnost za údržbu nástrojů a jejich opravy
  • odpovědnost za schvalování nástrojů
  • odpovědnost za neustálé zlepšování
  • koordinace externích dodavatelů
  • reporting vedení společnosti
  • podílení se na výrobních projektech
  • dohled nad dodržováním BOZP
  • spolupráce s dalšími odděleními

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání (technické)
  • anglický jazyk pro komunikaci s managementem společnosti/zákazníky/dodavateli
  • zkušenosti s vedením lidí
  • zkušenosti s řízením nástrojárny/technického oddělení
  • orientace v technické dokumentaci
  • organizační a komunikační schopnosti a dovednosti

Benefity

  • služební vozidlo
  • manažerské odměny
  • finanční prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • příplatky na stravování (stravenky)
  • životní a penzijní připojištění
  • možnosti dalšího vzdělávání a růstu
  • práce v moderní a rostoucí společnosti

a další benefity...

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojírenství | Technolog | Vedoucí | Ředitel | Supervizor | Manažer | Inženýr | Automotive | ISO/TS 16949 | ISO 9001 | Materiál | Výroba | Vedení lidí | Údržba | Strategie | Strojní | Technický | Senior | Prototypy | Projekt | Produkt | Nástroje | Tool-maker