Propojení...

Technický editor / koordinátor – NĚMČINA

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 60 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 7 dny
Kontaktní osoba Sova Jiří
Referenční číslo 2-30-240051

Popis pozice

Pro našeho klienta nové zahraniční R&D centrum působící v oblasti kolejových vozidel , hledáme odborníky se zkušenostmi v oblasti technické dokumentace (strukturované texty, návody, komplexní dokumentace, apod.) se znalostí němčiny a angličtiny.

Váš úkol:

  • příprava, tvorba a údržba technické dokumentace v německém jazyce - návody na obsluhu a údržbu, opravárenské manuály, katalogy náhradních dílů apod.
  • sběr, vyhodnocení a zpracování technických informací a dat
  • komunikace se zahraničním klientem vedoucí k zajištění včasného a kvalitního plnění požadavků na dokumentaci
  • úzká projektová spolupráce s vývojovým týmem (strojní a elektro konstruktéři) a s dalšími kolegy v mezinárodní týmu technické dokumentace.

Požadavky

  • SŠ / VŠ vzdělání technického směru (strojní, elektro apod.)
  • schopnost vytvářet strukturované texty v souladu s definovaným standardem.
  • schopnost vytvářet, editovat a zpracovávat technické texty v cizím jazyce.
  • nutností je pokročilá znalost němčiny (včetně práce s texty) a alespoň základní komunikace v angličtině
  • znalost SW, min. MS Office - znalost XML/ SGML/HTML editorů, znalost dalších SW jako Adobe FrameMaker, Adobe InDesign, případně grafických programů výhodou.
  • schopnost práce s technickými výkresy
  • výhodou je relevantní zkušenost v tvorbě technické dokumentace (návody na obsluhu, pracovní postupy, technické zprávy, apod.), znalost práce s redakčními systémy, přípravou on-line dokumentace
  • výhodou jsou zkušenosti ze spolupráce s oddělením vývoje a konstrukce.
  • flexibilita a ochota absolovovat zaškolení v zahraničí.
  • očekáváme technicky založenou osobnost se smyslem pro pečlivost, organizovanost a týmovou práci.

Benefity

  • moderní zázemí silné mezinárodní společnosti.
  • práce v nadšeném týmu profesionálů.
  • účast na zajímavém mezinárodním projektu.
  • možnost získání cenných profesních zkušeností v nadnárodní společnosti.
  • možnost dalšího vzdělávání.
  • odpovídající finanční ohodnocení

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Engineering | Strojírenství | Specialista | CAD/CAM | Design engineer