TECHNICKÁ PODPORA - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
12-10-350821
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • podpora výroby při zavádění nových výrobků a změnách
  • analýza a řešení technických problémů ve výrobě, testování a nasazení výrobků u zákazníka
  • návrhování procesních, technologických a technických zlepšení
  • podpora implementace konstrukčních změn resp. změn dodavatelů
Požadavky
  • VŠ technického směru (strojírenská technologie, konstrukce)
  • praxe ve výrobní společnosti na technické pozici je výhoda
  • zkušenosti s prací v mezinárodním týmu výhodou
  • technický background
  • znalosti v oblasti vakuové techniky velkou výhodou
  • analytické myšlení, schopnost diagnostikovat technický problém a nalézt řešení
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka (úroveň B2, každodenní komunikace)
Benefity
  • motivující finanční ohodnocení
  • příspěvek na stravu
  • 5 týdnů dovolené
  • kratší pracovní doba 37,5 hodiny týdně
  • pružná pracovní doba

Výběrové řízení na tuto pozici stále probíhá, zašlete nám proto svůj životopis i v tomto období, kdy žádost bude zpracována online.