Propojení...

Podpora obchodně-servisního týmů

Lokalita Jihomoravský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 13 dny
Kontaktní osoba Janderová Kateřina
Referenční číslo 16-30-240513

Popis pozice

Vašimi každodenními povinnostmi bude:

  • Zajištění logistiky náhradních dílů a výrobních prvků k zákazníkovi.
  • Denní komunikace se zákazníkem po celé Evropě (telefonická i emailem).
  • Administrativní i technická podpora týmu servisních techniků a obchodníků.
  • Příprava dokumentů a technických podkladů pro výjezdy členů týmu k zákazníkovi.
  • Poskytovat zákazníků informace o technických paramentech produktů.

Požadavky

  • technické vzdělání (strojní, elektro, stavební), nebo zkušenosti na podobné pozici
  • schopnost čtení v technické dokumentaci
  • kompetence plynně komunikovat v angličtině
  • znalost MS Office (zejména Excel), znalost SAP výhodou

Benefity

  • stabilní mezinárodní společnost
  • možnost home-office
  • 25dní dovolené
  • 5 dní sickday/ročně
  • roční bonusy
  • pružná pracovní doba

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

| Lecturer