Propojení...

TECHNICAL SALES MANAGER, FIX 70-80 000 CZK!

Lokalita Královéhradecký kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 70 000 - 80 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 5 dny
Kontaktní osoba Šťastná Petra
Referenční číslo 5-13-238195

Popis pozice

Spatřete výhodu v práci na živnostenský list pro společnosti působící v oblasti technologie plastů, jeďte po vlastní ose. Nabídneme Vám velmi atraktivní odměnu až 80 000 CZK / m, za která s přehledem pokryje i náklady pro výkon práce (využití vozidla, PHM aj.)

Jako SALES MANAGER pro Jižní a Západní Čechy budete mít možnost vlastního time managementu, a zároveň oporu v podobě silné evropské značky.

Náplní práce pro Vás bude:

  • akvizice nových klientů včetně péče o stávající
  • key account management
  • osobní kontakt se středními a velkými podniky
  • poradenství pro podniky v oblasti plastových výrobků a logistiky

Požadavky

  • znalost technologie plastů, případně skladové logistiky
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • zkušenost na obdobné pozici

Benefity

  • k odměně navíc provize z uzavřeného obchodu
  • roční bonus na základě hospodářského výsledku společnosti
  • jazykové kurzy
  • back office k dispozici pro Vás

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Obchod a marketing | Obchod | Logistika | Zákaznický servis | Business development manager | Account manager | Obchodní zástupce | Logistika | Sklad | Přeprava | Technický produkt | Automotive | Engineering | Servis / služby | Key Account Manager