Propojení...

TEAMLEADER SMĚNY

Lokalita Světlá nad Sázavou
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 30 000 Kč
Zveřejněno před 6 dny
Kontaktní osoba Koláček Štěpán
Referenční číslo 6-21-323113

Popis pozice

Šance pro absolventy, nebo lidi, co se nebojí převzít trochu více zodpovědnosti.

Hledáme šikovného zástupce vedoucího směny, který by se po zaučení (cca tři měsíce) mohl stát vedoucím směny. Vše záleží na Vašich schopnostech a přístupu k práci.

Budete mít na starosti:

  • seřízení výrobní linky
  • řešení technických a technologických problémů ve výrobě
  • spolupráce na zlepšování výrobního procesu
  • vedení pracovní směny a organizaci práce (5 podřízených na směně)

Požadavky

vzdělání technického směru - nejlépe strojírenství
schopnost přečíst technický výkres
zkušenosti s údržbou, nebo seřizováním strojů
zkušenosti se zpracováním plastů výhodou
ochota pracovat ve třísměnném provozu
proaktivní osobnost s potenciálem se stát vedoucím

Benefity

stravenky v hodnotě 100 Kč
měsíční prémie
příspěvek na penzijní a životní
vzdělávací kurzy

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Seřizovač | Mistr | Vedoucí | Údržbář | Směna | Výroba | Production line manager