Propojení...

Team leader ve výrobě (Rokycansko)

Lokalita Rokycany
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 33 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 12 dny
Kontaktní osoba Ulč Daniel
Referenční číslo 9-21-247274

Popis pozice

  • vedení přidělené části směny
  • ukládání výrobních úkolů podřízeným zaměstnancům
  • podílení se na opatřeních vedoucích ke splnění výrobních úkolů a dodržování zásad BOZP
  • spolupráce s mistrem při vypracovávání pracovních posudků zaměstnanců, měsíčním hodnocení zaměstnanců a přidělování osobního ohodnocení
  • řízení tréninku zaměstnanců ve spolupráci s trenéry
  • kontrola kvality vyráběných výrobků

Požadavky

Kandidát by měl mít:
  • technické vzdělání
  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • zkušenosti z výrobní společnosti
  • komunikativní znalost AJ
  • odolnost vůči stresu, komunikativnost, schopnost určovat priority

Benefity

Společnosti nabízí:
  • závodní stravování
  • sociální připojištění
  • platy navýšené o inflaci
  • velkou stabilitu společnosti!
  • firemní "taxi"

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Výroba a provoz | HR a administrativa a právo | Administrativa | Zákaznický servis | Výroba a průmysl | Vedoucí týmu | Operátor | Telesales | Manažer | Týmová | Senior | Recepce | Executive | Back office | Aktivní | Call centre | Green field | Práce na směny | Rezervace | Foreman