Propojení...

Talent Sourcer / Researcher

Lokalita Hlavní město Praha
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 30 000 Kč
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Stříhavka Jan
Referenční číslo 19-12-317503

Popis pozice

Baví tě trávit čas na netu a sociálních sítích?
Domluvíš se snadno anglicky?
Tušíš co je social networking a online komunikace je ti vlastní?
Pak jsi to TY koho právě hledáme!

  • Současného TALENT SOURCERA povyšujeme do role Consultanta, a tak hledáme novou tvář do party
  • Troufni si nahradit naši superšikovnou kolegyni BEATU :)
  • Jsme mezinárodní personální agentura se skvělým BRANDEM
  • Pokud chceš zažít na vlastní kůži GRAFTON SPIRIT ;-) přijď se podívat do našich kanceláří v Palladiu

Co budeš v Graftonu dělat?
  • vyhledávat nejzajímavější profily v naší zázračné databázi, na sociálních sítích apod.
  • komunikovat s potenciálními kandidáty a posuzovat jejich dovednosti
  • využívat angličtinu, sledovat nejnovější trendy a intenzivně se zdokonalovat
  • úzce spolupracovat s ostatními členy svého týmu (je nás 10)

Požadavky

Koho hledáme?
  • sympaťáka / sympaťačku, který k nám zapadne, team playera, kterého baví sociální sítě
  • někoho, kdo se nebojí i zvednout telefon a zavolat cizím lidem
  • fajn kolegu/kolegyni, na kterého bude spoleh, ale taky se nás nebude stranit až půjdeme po práci na drink
  • někoho, kdo se zajímá o novinky v oblasti social recruitmentu a motivuje ho super firemní kultura

Benefity

Další benefity:
  • provize za umístění nalezeného kandidáta nad rámec fixní složky platu
  • benefity formou cafeteria systému v hodnotě až 14 400 Kč/rok
  • stravenky v hodnotě 80 Kč/den
  • až 12 dní volna navíc (z toho 2 sick days)
  • multisportku a dárky k narozeninám
  • jazykové vzdělávání na pracovišti hrazené firmou (skupinové/individuální)
  • telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
  • příspěvek na penzijní připojištění 6 000 Kč/rok (po 2 letech u firmy)
  • luxusní kanceláře v Palladiu v centru Prahy
  • reálné možnosti odborně se vzdělávat a kariérně růst

HR a administrativa a právo | Obchod a marketing | HR | Obchod | Marketing / PR | Recruiter | Specialista | Obchodní zástupce | Podpora týmu prodeje | Telesales | Asistent / asistentka | Recruitment | Junior | Event | Hills fit | Online marketing | PR | Servis / služby | Reklama / vydavatelství | Consulting | Reporting | Recruiter