Propojení...

Talent Sourcer / Lovec Talentů

Lokalita Hlavní město Praha
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 30 000 Kč
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Niedermeier Kristýna
Referenční číslo 19-12-311100

Popis pozice

Jsi akční?
Jsi komunikativní?
Baví Tě trávit čas na internetu?
Zajímáš se o social networking?
Umíš anglicky?

Pak hledáme právě Tebe!

Co budeš dělat?

  • Hledat špičkové profesionály (interní a externí databáze, sociální sítě aj.)
  • Komunikovat s potenciálními kandidáty
  • Posuzovat kompetence vhodných uchazečů
  • Využívat AJ na denní bázi por komunikaci s kandidáty
  • Sledovat nejnovější trendy a intenzivně se zdokonalovat
  • Úzce spolupracovat s ostatními členy týmu

Požadavky

Koho hledáme?
Týmové hráče, kterého baví sociální sítě, nebojí se zvednout telefon a zavolat cizím lidem! Někoho, kdo si sám hledá novinky v oblasti social recruitmentu a láká ho super příjemné prostředí!

Benefity

SUPER PARTA!
  • mzda formou fix + provize z umístění kandidáta
  • 2 sick days
  • 4 týdny dovolené + 4 dny "free days"
  • až 4 dny dalšího volna za splněné cíle
  • stravenky 80 Kč/den
  • poukázky Flexi Pass (až 1200 Kč/měs)
  • multisport karta za zvýhodněnou cenu
  • placené jazykové kurzy
  • teambuildingy, zábavné a společné akce

HR a administrativa a právo | Obchod a marketing | HR | Obchod | Marketing / PR | Recruiter | Specialista | Obchodní zástupce | Podpora týmu prodeje | Telesales | Asistent / asistentka | Recruitment | Junior | Event | Hills fit | Online marketing | PR | Servis / služby | Reklama / vydavatelství | Consulting | Reporting | Recruiter