Propojení...

Talent Sourcer / Lovec Talentů

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 20 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 8 dny
Kontaktní osoba Smutná Kristýna
Referenční číslo 19-12-242732

Popis pozice

Baví tě práce se sociálními sítěmi? nebojíš se zvednout telefon a oslovit někoho? Chceš se dostat do světa HR a naučit se vyhledávat kandidáta z různých zdrojů? Tým je pro Tebe důležitý aspekt v práci?

Pro koho budete pracovat?

Společnost Grafton Recruitment je bezkonkurenční jedničkou na trhu v oblasti náboru zaměstnanců na HPP. S 15 pobočkami a specializovanými týmy profesionálů vládneme českému recruitingu již přes 20 let.

Co budeš dělat?

  • Hledat špičkové profesionály (interní a externí databáze, sociální sítě aj.)
  • Komunikovat s potenciálními kandidáty
  • Posuzovat kompetence vhodných uchazečů
  • Využívat AJ na denní bázi
  • Sledovat nejnovější trendy a intenzivně se zdokonalovat
  • Úzce spolupracovat s ostatními členy týmu

Požadavky

Koho hledáme?
Týmové hráče, kterého baví sociální sítě, nebojí se zvednout telefon a zavolat cizím lidem! Někoho, kdo si sám hledá novinky v oblasti recruitmentu a láká ho super příjemné prostředí!

Benefity

SUPER PARTA!
fix + variabilní složka mzdy
stravenky
multisport karta
flexi pasy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | Obchod a marketing | HR | Obchod | Marketing / PR | Recruiter | Specialista | Obchodní zástupce | Podpora týmu prodeje | Telesales | Asistent / asistentka | Recruitment | Junior | Event | Hills fit | Online marketing | PR | Servis / služby | Reklama / vydavatelství | Consulting | Reporting | Recruiter