TALENT SOURCER | Ostrava |i pro absolventy!

Plný úvazek
Mzda
24 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
4-12-341329
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi na začátku své kariéry a láká Tě oblast náboru a sociálních sítí? Chceš se zdokonalit v komunikaci s uchazeči o zaměstnání, naučit se psát pracovní inzeráty a používat při své práci sociální sítě?

Pak to zkus s námi! Hledáme k sobě člověka, který bude nejen vyhledávat kandidáty, ale bude i zastřešovat administrativní podporu v procesu výběru kandidátů.

Tvou pracovní náplní bude:
* Vyhledávání vhodných kandidátů na volné pracovní pozice ( interní, databáze, Linkedin, pracovní portály,...).
* Inzerce pracovních pozic na inzertní portály.
* Selekce a zpracování reakce uchazečů (pracujeme s Outlookem, Excelem, Wordem a interní databází).
* Telefonický prescreening uchazečů - každému uchazeči je potřeba zavolat a zjistit o něm potřebné informace dle požadavků na danou pozici.
* Organizace pohovorů s uchazeči.

Požadavky

Co od tebe očekáváme?
* Nadšení pro oblast náboru
* Komunikativní angličtinu - občas je potřeba kandidáta vyzkoušet z angličtiny nebo se přelouskat popisem pozice v angličtině
* Samostatnost - graftonní know how ti však ukážeme
* Velmi dobré komunikační schopnosti
* Schopnost argumentovat

Benefity

Co ti můžeme nabídnout?
- pracoviště v moderní administrativní budově
- až 12 dní volna navíc (z toho 2 sick days)
- Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok
- stravenky v hodnotě 80 Kč/den
- Multisport karta
- jazykové vzdělávání na pracovišti hrazené firmou
- telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
- penzijní připojištění 6 000 Kč/rok (po 2 letech u firmy)