Propojení...

Specialista pro kontakt s autory/spisovately

Lokalita Jihomoravský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 65 000 Kč/měs.
Zveřejněno před asi 1 měsícem
Kontaktní osoba Janderová Kateřina
Referenční číslo 16-13-247318

Popis pozice

Jste pokrokový člověk a obchodník?
Máte čich na dobré nonfiction tituly?
Věříte, že interaktivní učebnice a knihy dokáží více než desítky hodin ve škole a na školeních?
Jestli ano, tak mě neváhejte kontaktovat. Mám práci přímo pro Vás!

Hledám obchodníka/ci, specializující se na:

  • Kontaktování autorů nonfiction literatury v ČR i ve světě
  • Prezentace produktu interaktivních knih a studijních materiálů
  • Dlouhodobé budování vztahů se spisovately, odborníky, pedagogy atd.
  • Přípravu a podpis kontraktů k vydání knihy s autory
  • Práce s technicky a softwarově velice zajímavým produktem

Požadavky

  • zkušenosti v obchodě a orientace ve světě nonfiction literatury
  • kompetence komunikace v angličtině (pro obchodní jednání, vyjednávání podmínek spolupráce)
  • otevřený k tomuto „nestandardnímu“ podaní knihy (interaktivní knihy)
  • zájem a dlouhodobá orientace v oblasti literatury, vydavatelské a nakladatelské činnosti
  • "Žít knihou"
  • kontakty s autory zajímavých titulů

Benefity

  • stravenky
  • notebook, iPad a iPhone
  • možnost home-office

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

| Sales representative