Propojení...

TALENT ACQUISITION SUPPORT

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Müllerová Martina
Referenční číslo 19-12-241005

Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti recruitmentu- Rychle se učíte novým věcem a chcete do nového zaměstnání nastoupit co nejdříve- Tak nám pošlete Váš životopis!

Hledáme zaměstnance pro světoznámou firmu, jedničku na trhu v oblasti potravinářství.

Na starosti budete mít:

  • Nábor pracovníků na pozice v rámci společnosti - hlavně administrativní pozice, ale spolupráce i na náboru logistických a výrobních pozic
  • Administrace nástupních dokumentů
  • Celkovou podporu Talen Acquisition týmu
  • Podílení se na nastavení procesů
  • Související ad hoc administrativní úkoly

Nástup: Ihned
Pracovní doba: 40 hodin týdně (Po-Pá)
Lokalita: Praha 9
Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení

Požadavky

  • Zkušenost s náborem zaměstnanců - selekce životopisů, pohovory
  • Schopnost komunikovat v anglickém jazyce na denní bázi
  • Schopnost rychle se učit novým věcem nutností
  • Flexibilita
  • Spolehlivost

  • Široká nabídka nealkoholických nápojů na pracovišti zcela zdarma
  • Stravenky v hodnotě 70 Kč/den
  • 5 týdnů dovolené

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

HR a administrativa a právo | Zákaznický servis | Asistent / asistentka | Operátor | Telesales | Aktivní | Pasivní | Junior | Call centre | Call Center Operator