Propojení...

SW TEST ENGINEER - EMBEDDED

Lokalita Jihomoravský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před asi 1 měsícem
Kontaktní osoba Janderová Kateřina
Referenční číslo 16-10-247279

Popis pozice

Hledáme šikovné kandidáty, kteří se chtějí věnovat vývoji embedded SW, chtějí se dále učit a použít svou znalost angličtiny!

Náplň práce:

  • vývoj automatizovaných testů pro embedded SW
  • testování, ověřování a validace SW
  • identifikace a popis defektů
  • spolupráce s týmem vývojářů

Požadavky

  • znalost ARM architektury a embedded aplikací
  • alespoň základní znalost JAVA (schopnost programovat v C výhodou)
  • komunikativní angličtina
  • dobré komunikační dovednosti
  • chuť a motivace řešit zákaznické požadavky

Benefity

  • atraktivní platové ohodnocení
  • pomoc při řešení bytové otázky (příspěvek na bydlení)
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na dojíždění
  • využití sportovních zařízení
  • jazykové kurzy na pracovišti
  • široká škála podnikových benefitů a bonusů

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | C/C++ | Embedded | IT Consultant