Propojení...

SW/HW SPECIALISTA | VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Lokalita Pardubice
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 35 000 Kč
Zveřejněno před 15 dny
Kontaktní osoba Konečný Roman
Referenční číslo 5-10-316163

Popis pozice

Orientujete se v oblasti IT?

Rádi byste uplatnili své zkušenosti v úspěšné dynamické mezinárodní společnosti?

Neváhejte a zúčastněte se výběrového řízení na pozici SW Specialista.

Co bude Vaší pracovní náplní?

  • podílení se na vývoji interního softwaru
  • příprava a údržba dokumentace
  • sestava a zapojení počítačů, nastavení routerů
  • spolupráce s ostatními kolegy IT oddělení

Požadavky

  • vzdělání nejlépe v oblasti IT/praxe velkou výhodou
  • znalost HW/SW vybavení
  • základní znalost Java/C#/PHP/JavaScript a SQL
  • alespoň základní znalost AJ

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • možnost profesního růstu
  • možnost dalšího vzdělávání

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Analytik | Technik | Specialista | Programátor / vývojář | Podpora | SW | Javascript | PHP | C# | HW | Vývoj | Java | IT | Operating system and network administrator