Propojení...

SVÁŘEČ TIG, 40 000 Kč/měs.

Lokalita Kladno
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-21-244649

Popis pozice

Výrobní společnost se sídlem ve Slaném hledá kandidáty na pozici SVÁŘEČ TIG. Pokud máte zkušenosti se svářením hliníku nebo nerezové oceli a ovládáte metodu TIG, zašlete nám svůj životopis co nejdříve!

Náplň práce:

  • sváření dílů z nerezové oceli a hliníku
  • čtení technické dokumentace
  • broušení po sváření
  • další pomocné práce ve výrobě

Lokalita: Slaný
Nástup: IHNED
Dvousměnný provoz (8 hodinové směny)
Možnost pracovat přesčas o víkendu v případě zájmu.

Požadavky

  • zkušenosti se svářením metodou TIG (osvědčení není nutné)
  • orientace v technické dokumentaci
  • zodpovědnost a spolehlivost

Benefity

  • plně hrazené stravenky (100 Kč/den)
  • možnost domluvit si flexibilní docházení do práce
  • osobní přístup - menší česká firma
  • možnost pracovat na IČO nebo na pracovní smlouvu

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Svářeč | Výroba | Welder