Propojení...

Svářeč, 1 směna, příspěvek 20 000 Kč

Lokalita Kraj Vysočina
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 23 000 - 25 000 Kč
Zveřejněno před 6 dny
Kontaktní osoba Policarová Lucie
Referenční číslo 6-21-322996

Popis pozice

Hledáme svářeče pro rozvíjející se firmu na Jihlavsku - KMENOVÝ STAV !

Po nástupu Vás bude čekat příjemné finanční ohodnocení, práce na ! 1 ! směnu a náborový příspěvek ve výši 20 000 Kč.

Chcete pracovat pro firmu, která si váží svých zaměstnanců a nabízí širokou škálu benefitů? Pak stačí poslat životopis a my si Vás pozveme na schůzku.

Požadavky

  • SOU (vyučen) nebo SŠ (maturita) ve strojírenském oboru
  • platné osvědčení pro svařování
  • praxe na pozici svářeče VÝHODOU

Benefity

  • 5 týdnů dovolená
  • 13. plat
  • příspěvek na závodní stravování, penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • možnost profesního růstu
  • opravdu široký výběr volnočasových aktivit a vstupenek na různé sportovní i rodinné akce

Výroba a provoz | Engineering | Průmysl | Strojírenství | Výroba a průmysl | Svářeč | Slévárenství | Svařování | Výroba | Kovy | Welder