SUPPLY CHAIN MANAGER

Lokalita
Obor
Referenční číslo
8-23-368927
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Budujete rádi dodavatelsko-odběratelské vztahy nejen s interním, ale i externím zákazníkem? Pak jste na správné adrese obsazujeme pozici SUPPLY CHAIN MANAGER a Vaší náplní bude:

  • dohled nad zajištěním expedice hotových výrobků v režimu JIT
  • koordinace národní a mezinárodní dopravy, skladu, toku materiálu, fakturace, zákaznický servis
  • koordinace požadavků na oddělení logistiky
  • spolupráce s oddělením kvality v oblasti zabezpečování PPAP dokumentace na svěřeném pracovišti
  • tvorba budgetu střediska,
  • dohled nad organizací a průběhem inventur, komunikace s mateřskou divizí, přepravními službami a zákazníkem i dodavateli
  • pravidelné reportování mateřské divizi, vedení podřízených, jejich organizace, kontrola a motivace
  • co nejlépe organizovat práci, zabezpečovat dodržování právních a vnitřních předpisů na svěřeném pracovišti
  • aktivní spolupodílení se na kontinuálním zlepšování
Požadavky
  • 3-5 let praxe na obdobné pozici v mezinárodní výrobní společnosti
  • zkušenost s vedením lidí
  • znalost celní legislativy v i mimo EU
  • znalost INTRASTATU
  • AJ na komunikativní úrovni
  • znalost JDE a Lotus Notes
  • vyjednávací schopnosti, orientace na spokojeného zákazníka
  • schopnost rychle řešit problémy
  • znalost metod PPAP; základní znalost FMEA, SPC, APQP, MS

Na této pozici může docházet k zahraničním služebním cestám.

Benefity
  • stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti
  • adekvátní platové ohodnocení
  • 13. plat, dovolená navíc, stravenky
  • vzdělávací kurzy, možnost kariérního růstu
  • zdravotní program
  • mobilní telefon, notebook, příspěvek na dopravu, penzijní/životní připojištění