Propojení...

Stavební technik/mistr - bytová výstavba

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 12 dny
Kontaktní osoba Ptáčková Andrea
Referenční číslo 2-40-247420

Popis pozice

Česká stavební společnost zabývající se především velkými bytovými komplexy, atypickými rodinnými sídly a revitalizacemi bytových fondů, hledá posilu na pozici:

STAVEBNÍ TECHNIK - bytová výstavba

Na této pozici Vás čeká:

  • Řízení prací subdodavatelů či vlastních kapacit přímo na stavbě
  • Kontrola kvality jejich práce, přejímání a kontrola zakrývaných konstrukcí
  • Spolupráce s nadřízeným stavbyvedoucím/projektovým manažerem
  • Kontrola výměr a rozsahu provedených prací
  • Zajišťování materiálu na stavbu
  • Jednání s technickým dozorem investora

Požadavky

  • SŠ/VŠ, zaměření pozemní stavby
  • Praxe na pozici stavebního technika/mistra u generálního dodavatele staveb vítaná
  • Zkušenosti s vedením části větších staveb - ideálně rezidenčního typu
  • Schopnost orientace v projektové dokumentaci
  • Smysl pro detail a schopnost plnit náročné podmínky rezidenčního stavitelství
  • ŘP sk. B

Benefity

  • Práce v rozvíjejícím se, mladém a dynamickém kolektivu
  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Možnost osobního rozvoje, kariérního postupu
  • Notebook a telefon i k soukromým účelům
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=stavebnictvi-a-reality

Stavebnictví | Pozemní | Koordinátor | Stavbyvedoucí | Technik | Budova | Byt | Stavba | Site manager