Propojení...

STAVBYVEDOUCÍ - Písecko

Lokalita Jihočeský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 50 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 6 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 206204

Popis pozice

Hledáme kandidáta/kandidátku se zkušenosmi na pozici Stavbyvedoucí.

Máme pro Vás pracovní příležitost, při které budete zodpovědný/á za výstavbu nových hal, budete dohlížet nad projektem výstavby, komunikovat s projektanty, investory, stavebním dozorem, koordinovat stavební práce, subdodavatele, nákup materiálu, dohlížet na kvalitu provedených prací, dodržováním BOZP a harmonogramem prováděných činností.

Požadavky

Očekáváme od Vás
  • min. SŠ vzdělání v oboru
  • zkušenost na podobné pozici PODMÍNKOU
  • přehled v platné legislativě
  • orientaci na stavebním trhu (dodavatelé, materiály, technologie)
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • ŘP skupiny B
  • flexibilitu a odolnost vůči stresu

Benefity

  • mzda dle Vašich zkušeností
  • možnost dalších odměn
  • flexibilní, zodpovědná a samostaná práce

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=stavebnictvi-a-reality

Stavebnictví | Pozemní | Správa budov | Stavbyvedoucí | BOZP | Investice | Site manager