Propojení...

Obchodník/Stavbyvedoucí

Lokalita Říčany
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 28 dny
Kontaktní osoba Agressová Damaris
Referenční číslo 2-40-238227

Popis pozice

UMÍTE JEDNAT S DODAVATELI A INVESTORY? VÍTE JAK TO CHODÍ VE STAVEBNÍ FIRMĚ?

Pak byste mohl být zajímavým kandidátem na pozici
OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE.

Využijte jedinečné příležitosti budovat svou kariéru v mezinárodní společnosti, která je předním dodavatelem zateplovacích fasádních systémů pro rodinné domy.

Na této pozici budete mít za úkol:

  • jezdit s mobilním studiem k majitelům rodinných domů, poskytovat jim poradenství a navrhovat vhodné řešení v oblasti zateplení RD
  • jednat s malými stavebními firmami a živnostníky a představovat produkty fasádních systémů
  • zajišťovat celý průběh zakázky

Lokalita výkonu práce: Praha JZ

Požadavky

  • SŠ/VŠ stavebního směru
  • praxe na pozici stavbyvedoucího
  • praxe a znalosti v oblasti pozemních staveb
  • technické znalosti v oblasti fasádních systémů
  • výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • flexibilita
  • ochota cestovat v rámci jižní části Prahy a Středočeského kraje (mezi D1 a D5)
  • ŘP skupiny B

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova
  • služební automobil (dodávka pro showroom + převoz materiálu) i pro soukromé účely
  • mobilní telefon, notebook
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • podpora vzdělávání, účast na školení
  • mezinárodní firemní akce

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=stavebnictvi-a-reality

Stavebnictví | Obchod a marketing | Pozemní | Obchod | Manažer | Stavbyvedoucí | Absolvent | Byt | Stavba | Site manager