Propojení...

Stavbyvedoucí

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 minutami
Kontaktní osoba Agressová Damaris
Referenční číslo 2-40-238226

Popis pozice

Pro významnou českou stavební společnost, která působí jako generální dodavatel pozemních staveb, hledáme kandidáta na pozici

STAVBYVEDOUCÍ

Vaším úkolem bude:

  • dohlížet na stavební projekty v lokalitě Praha a okolí, případně i celá ČR
  • řídit stavební činnosti podle projektové dokumentace
  • zajišťovat organizaci staveniště
  • koordinovat práci mistrů a pracovních čet
  • dohlížet na kvalitu provedené práce
  • dohlížet na dodržování časového harmonogramu staveb
  • vést stavební deník
  • vést podklady pro fakturaci

Požadavky

  • SŠ/VŠ stavební, obor pozemní stavby
  • alespoň 2 roky zkušenosti na pozici stavbyvedoucí
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • flexibilita
  • ŘP sk. B

Společnost nabízí zajímavý systém firemních výhod, možnost odborného a profesního růstu, zázemí silné stavební společnosti

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/stavebnictvi-a-reality/

Stavebnictví | Pozemní | Stavbyvedoucí | Stavba | Site manager