*** TEAM LEADER pro Temporary Staffing | Agenturní zaměstnávání ***

Lokalita Hlavní město Praha
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 50 000 Kč
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Rigóová Nikola
Referenční číslo 18-12-317134

Popis pozice

Chcete vést úspěšný tým konzultantů, kteří se zabývají agenturním zaměstnáváním?
Máte chuť podílet se na zajímavých projektech a komunikovat s významnými klienty?

Přidejte se k nám a spojte svoji kariéru s největší personální agenturou u nás!

Co budete jako Team Leader dělat?

  • vést, motivovat a podporovat tým zaměstnanců na pobočce v Praze
  • pečovat o klienty, konzultovat s nimi jejich potřeby v oblasti náboru a personálních služeb a navrhovat řešení
  • starat se o přidělené agenturní zaměstnance
  • navazovat nové obchodní kontakty a vyhledávat nové projekty

#agenturnízaměstnávání #temporary #staffing

Požadavky

Co od vás očekáváme?
  • zkušenosti s náborem, ideálně z personální agentury
  • zkušenosti s vedením lidí nebo předpoklady a silnou motivaci je vést
  • dobrou znalost zákoníku práce
  • velmi dobrou angličtinu (B2) - pro komunikaci s klienty
  • proaktivní přístup a obchodní myšlení
  • pozitivní osobnost a profesionální vystupování

Benefity

Co za to nabízíme?
  • manažerské bonusy
  • až 12 dní volna navíc (z toho 2 sick days)
  • Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok
  • stravenky v hodnotě 80 Kč/den
  • Multisport karta
  • jazykové vzdělávání na pracovišti hrazené firmou
  • telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
  • penzijní připojištění 6 000 Kč/rok (po 2 letech u firmy)
  • zázemí velké mezinárodní agentury s dobrým jménem na trhu

HR a administrativa a právo | HR | Manažer | Recruiter | Recruitment | Recruiter