Propojení...

NÁBORÁŘ / RECRUITER | Multilingual & Business services

Lokalita Hlavní město Praha
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 27 000 - 55 000 Kč
Zveřejněno před 1 minutou
Kontaktní osoba Rigóová Nikola
Referenční číslo 18-12-309260

Popis pozice

Grafton Recruitment je přední personální agentura, která se díky integraci se společností GI Group stala globální společností s ještě větším portfoliem služeb.
V novém roce díky integraci pracujeme na nových projektech a rádi bychom nadále dělali vše proto, abychom zůstali jednou z nejsilnějších poboček v České republice.

Do divize Business Services hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici Recruitment Consultant / Senior Recruitment Consultant.

Pobočka Business Services vymýšlí a realizuje náborové strategie u našich klientů - mezinárodních společností, u kterých obsazujeme juniorní i seniorní pozice napříč různými obory. Bližší info najdete zde: https://www.grafton.cz/pro-uchazece/index-pozic/business-services

U nás budete:

  • pokračovat v budování partnerských vztahů s našimi klienty (akvizice jsou výjimečné)
  • plánovat náborové strategie na přidělených projektech
  • realizovat náborový proces od začátku do konce - kampaně, inzerce, pohovory s kandidáty, doporučení kandidátů ke klientovi
  • účastnit se networkingových akcí - HR snídaně, konference, pracovní a studentské veletrhy
  • mít na prostor na vlastní nápady a projekty a od nás můžete očekávat plnou podporu.

Požadavky

Hledáme člověka, který:
  • chce na sobě pracovat a dosahovat dobrých výsledků
  • dokáže jednat s managementem u našich klientů
  • má zkušenosti s obchodem (reality, finanční služby, ...), se zákaznickým servisem nebo náborem
  • komunikuje výborně anglicky
  • se nebojí přijít s návrhem na zlepšení práce. :)

Benefity

Co nabízíme?
  • Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok
  • stravenky v hodnotě 80 Kč/den
  • až 12 dní volna navíc (z toho 2 sick days)
  • Multisport karta
  • dárek k narozeninám
  • jazykové vzdělávání na pracovišti hrazené firmou (skupinové/individuální)
  • telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
  • penzijní připojištění 6 000 Kč/rok (po 2 letech u firmy)
  • luxusní kanceláře v Palladiu v centru Prahy

HR a administrativa a právo | Obchod a marketing | HR | Recruiter | Specialista | Recruiter