Propojení...

SPRÁVCE KUSOVNÍKŮ | PRAHA | NĚMČINA

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 50 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Šplíchal Jan
Referenční číslo 2-12-241042

Popis pozice

Chcete se podílet na vývoji toho nejlepšího z kolejových vozidel? Láká vás spojit vaši kariéru s největším světovým výrobcem vlaků? Máte chuť pracovat na nových a zajímavých projektech a dále rozvíjet svojí kariéru? Máme pro Vás jedinečnou a neopakovatelnou šanci!

Ve spolupráci se společností Cyient otevíráme nové vývojové centrum pro světovou jedničku v oboru osobních kolejových vozidel. V rámci tohoto vývojového centra situovaného v Praze hledáme kandidáty na pozici:

Správce kusovníků

Na této pozici budete především zodpovědní za:

  • Tvorbu a modifikaci kusovníků, sestav a podsestav
  • Revizi dokumentace, článků a projektů apod v systému PDM
  • Sběr informací a tvroba meta dat v PDM
  • Údržbu technických záznamů od dodavatelů

Požadavky

  • Středoškolské vzdělání (technika výhodou)
  • NJ a AJ na komunikativní úrovni
  • Předchozí zkušenost v technické firmě
  • Předchozí zkušenost na pozicích: v administrativě / plánování / nákupu/logistice / technická podpora a podobné
  • Technické smýšlení

Benefity

  • Práce v moderních prostorách přímo v Praze
  • Možnost cestování v rámci Evropy
  • Příspěvěk na penzijní připojištění
  • Technická a jazyková školení
  • Flexibilní pracovní doba
  • Extra dovolená navíc
  • Školení v zahraničí
  • Stravenky

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

Engineering | Strojírenství | Elektrotechnika | Elektronika | Inženýr | Konstruktér / projektant | Specialista | Development team specialist