Propojení...

SPRÁVCE IT

Lokalita Královéhradecký kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 6 měsíci
Kontaktní osoba Nádherová Alice
Referenční číslo 5-10-238174

Popis pozice

Vyznáte se v IT prostředí, rozumíte HW a SW a chtěl/a byste mít na starosti jejich spravování? Nabízíme Vám pozici Správce IT v krásné lokalitě ČR ve městě Jičín jen krůček od Českého ráje.

Budete mít na starosti hardware i software společnosti spravovaný oddělením výpočetní techniky.
Zodpovědnost za instalaci, údržbu a funkčnost IT vybavení i za jeho zdokonalování.
Průběžné proškolování zaměstnanců k užívání IT vybavení.
Dále aktualizace SW, evidence HW a SW.

Požadavky

Hledáme samostatného člověka, který dokáže komunikovat s týmem, nabídne středoškolské vzdělání nebo praxi v IT, domluví se anglicky a vlastní ŘP sk. B.

Technicky by měl znát:
  • OS Windows – velmi dobrá znalost(administrátor)
  • programovací jazyk C/Side
  • MS office – uživatelská
  • Active Directory, MS Exchange – základní
Nástup co nejdříve.

Benefity

  • Platové ohodnocení dle praxe
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Po roce 5 dní dovolené navíc
  • Po 3 letech příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Mobilní telefon
  • Zvýhodněné mobilní tarify i pro členy rodiny
  • Jazykové kurzy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Administrátor / správce | Windows | Operating system and network administrator