SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S NĚMĚCKÝM/ANGLICKÝM JAZYKEM|AŽ 35 000 KČ|

Lokalita Moravskoslezský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 20 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-12-244723

Popis pozice

Hovoříte aktivně německy nebo anglicky a rádi byste využívali svůj německý či anglický jazyk při komunikaci se zákazníky? Ať už máte čerstvě po škole a rozhlížíte se nebo jste již zkušení v oblasti zákaznického servisu POZOR !!!

Pro výrobní společnost, se silným podílem na trhu hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici "SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S NĚMĚCKÝM/ANGLICKÝM JAZYKEM|AŽ 35 000 KČ|".

Pracovní náplň:

  • denní komunikace se zákazníkem
  • denní komunikace s odděleními napříč společností
  • zajištění průchodu zakázky firmou včetně kontroly podkladů
  • zápis a kontrola zakázek v interním SW
  • odpovědnost za přípravu podkladů pro smlouvy (nabídkový list, kalkulace, objednávky)

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • německý jazyk na komunikativní úrovni - denní komunikace se zákazníky
  • zkušenosti s prací na PC
  • dobré komunikační dovednosti
  • reprezentativní vystupování a smysl pro týmovou práci
  • schopnost pracovat týmově
  • smysl pro odpovědnost

Výhodou:
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

  • kvartální odměny, roční odměny a podíl na hospodářském zisku společnosti
  • 22 dní dovolené
  • zkrácená pracovní doba (7,5 hod. denně)
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek k narození dítěte
  • společné firemní akce
  • moderní pracovní prostředí, odpočinkové koutky

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | Administrativa | Jazyky | Zákaznický servis | Asistent / asistentka | Data entry | Hosteska | Office manager | Recepční | Vedoucí | Korektor | Překladatel | Tlumočník | Učitel / učitelka | Manažer | Operátor | Telesales | Vedoucí týmu | Back office | Executive | Obecný | Junior | Osobní | Recepce | Týmová | Aktivní | Call centre | CRM | Green field | Help desk | IT | Pasivní | Práce na směny | Rezervace | Senior | Officer