Propojení...

SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Lokalita České Budějovice
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 dny
Kontaktní osoba Kovářová Hana
Referenční číslo 7-12-238094

Popis pozice

Pro místrní výrobní společnost hledáme kandidáty na pozici specialista zákaznicho servisu.

Pokud chcete pracovat ve společnosti, která podniká v oblasti s morální hodnotou, máte zkušenost ze zákanického servisu a mluvíte plynule anglicky, kontaktujte nás.

Vaší náplní práce bude komunikace se zákazníkem, přijímání objednávek, komunikace s výrobou a dalšími odděleními společnosti, informování zákazníka o průběhu zakázky, spolupráce na řešení reklamací apod.

Požadavky

  • zkušenost v oblasti zákaznického servisu
  • plynulá angličtina (min. úroveň B2)
  • komunikativní a především zákaznicky orientovaná osobnost
  • schopnost na sebe převzít odpovědnost
  • schopnost práce ve stresu

Benefity

  • závodní stravování
  • týden dovolené navíc
  • nadstandardní platové podmínky
  • příjemné pracovní prostředí

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | Engineering | Výroba a provoz | Zákaznický servis | Operátor | Asistent / asistentka | Projektový manažer | Zákaznický servis | Account Manager