Propojení...

Specialista zákaznického centra

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 18 000 - 30 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 23 dny
Kontaktní osoba Hradilová Ornela
Referenční číslo 19-13-239391

Popis pozice

Klienti jsou naší alfou a omegou. Ty budeš pro ně jedním z velmi důležitých lidí.Co tě čeká?

  • pomáhat našim klientům s jejich dotazy a aktivně je řešit
  • nabízet jim naše produkty
  • budeš pracovat ve směnném provozu

Požadavky

Jaký jsi?
  • upovídaný, baví tě práce s lidmi
  • motivuje tě, že výši tvého platu se odráží tvým výkonem
  • prostě tě to se zákazníky baví a máš rád prodej
  • jsi aktivní řidič

Benefity

  • možnost seberealizace, osobního rozvoje ve stabilní firmě
  • super pracovní prostředí
  • stravenky
  • nadstandartní dovolená
  • kafetérie
  • a spousta dalšího

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Obchod a marketing | HR a administrativa a právo | Zákaznický servis | Operátor | Junior | Call Center Operator