Propojení...

SPECIALISTA ÚDRŽBY | vhodné i pro absolventy | Třebíčsko

Lokalita Kraj Vysočina
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 23 000 - 30 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Gebrtová Kamila
Referenční číslo 6-30-238552

Popis pozice

Máš vystudovanou střední nebo vysokou školu v oblasti elektrotechniky? Domluvíš se anglicky? Tak to máš velkou šanci nastoupit jako junior do našeho týmu a stát se specialistou údržby. Pošli nám svůj životopis.

Co bude tvým úkolem:

  • podílení se na nových projektech ve výrobě
  • návrhy na zlepšení a implementace LEAN managementu
  • optimalizace výroby a zvyšování efektivity v rámci údržby strojů
  • dále také úspory energií, evidence spotřeby
  • preventivní údržba, sledování odchylek a závad (strojový park, kotelna, tlakové nádoby)
  • evidence strojů a zápisy kontrol + provedené údržby
  • kontrola dodržování 5S, organizace pořádku na svěřeném úseku

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání – obor elektrotechnika
  • AJ velkou výhodou
  • orientace v technické dokumentaci
  • znalost tvorby layoutů výroby
  • chuť učit se novým věcem!
  • MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Výrobu máme na nepřetržitý provoz, ale u této pozice se jedná převážně o práci v jednosměnném provozu.

Benefity

  • finanční ohodnocení dle zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na životní pojištění
  • měsíční příspěvek na zdraví a kulturu
  • zaměstnanecká sleva na výrobky

Proč se Vám u nás bude líbit:
  • prostředí mezinárodní společnosti
  • možnosti kariérního růstu

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojírenství | Potravinářství | Absolvent | Specialista | Technik | Údržba | Projekt | 5S | Manufacturing technician