SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY | Pelhřimovsko

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-10-363889
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do montérek sice nehubneme, ale SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY se u nás může pustit do práce! Rozšiřujeme výrobu, a proto je potřeba nastavit určité změny, které povedou k optimalizaci procesů. Troufáte si na něco takového? Pokud máte zkušenosti v této oblasti a především máte oko na procesy a jejich efektivitu, pošlete nám svůj životopis.

Vaším úkolem bude:

  • navrhnout nová opatření, která povedou k neustálému zlepšování výrobních procesů
  • důležité bude tyto změny prosadit a zrealizovat
  • budete koordinovat různé projekty na optimalizaci výroby
  • spolupráce a komunikace se všemi odděleními ve společnosti
  • metody: LEAN, 5S, KANBAN, KAIZEN, atd.
  • průběžné školení zaměstnanců
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • AJ nebo NJ slovem i písmem (alespoň B1)
  • praktické zkušenosti v oblasti štíhlé výroby, LEAN managementu
  • znalost metod a principů štíhlé výroby
  • chuť učit se novým věcem, komunikativnost, týmová spolupráce
  • MS Office především Excel
  • ŘP sk. B
Benefity
  • týden dovolené navíc
  • 13. plat
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy