Propojení...

SPECIALISTA/-KA ŠTÍHLÉ VÝROBY

Lokalita Moravská Třebová
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 11 měsíci
Kontaktní osoba Vaidová Magda
Referenční číslo 211912

Popis pozice

Optimalizace, efektivita, úspory, zrychlení, to je to, oč tu běží. Pokud chcete pracovat pro mezinárodně uznávanou značku a dokážete prosadit vlastní názor, pak by tato pracovní příležitost pro Vás mohla být zajímavou.

Vaší pracovní náplní bude:

  • prosazování LEAN strategie ve výrobním závodě
  • sledování a vyhodnocování LEAN projektů a jejich přínosů pro společnost
  • komunikace s kolegy v rámci koncernu(zahraničí)
  • realizace LEAN strategie

Požadavky

  • vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • schopnost komunikovat v anglickém nebo německém jazyce
  • praxe v automotive výhodou
  • znalost lean principů výhoda
  • aktivní řidič podmínka

Benefity

  • 25 dní dovolené
  • 13.plat
  • příspěvek na dopravu
  • kantýna
  • zaměstnanecké slevy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojírenství | Inženýr | LEAN | Process engineer