Propojení...

SPECIALISTA/KA MARKETINGOVÉ KOMUNIKACE

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-19-247007

Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti marketingové komunikace a angličtina pro Vás není problém? Přidejte se do marketingového týmu v americké společnosti!!

Náplň práce:

  • editace článků a optimilalizace veškerého marketingového obsahu dle aktuálních trendů
  • spolupráce s Key management teamem ohledně marketingových materiálů

Lokalika: Praha 4 - Chodov
Nástup: ASAP
Spolupráce na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení
Plat: dle domluvy a zkušeností

Požadavky

  • VŠ vzdělání, ideálně v marketingu
  • zkušenosti z obdobné pozice v marketingu nutností (minimálně 3-5 let)
  • zkušenosti se zpracováním webovýcch stránek
  • výborná znalost anglického jazyka
  • znalost SAP výhodou

Benefity

  • stravenky ve výši 80 Kč/odpracovaný den
  • 5 týdnů dovolené
  • po zkušební době nárok na penzijné připojištění

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/

Obchod a marketing | Procurement | Logistika | Zákaznický servis | Manažer | Plánovač | Specialista | Nákupčí | Dodavatelský řetězec | Strategický | Demand / inventory | Marketing communication