Propojení...

SPECIALISTA PROJEKTŮ, výroba

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 - 50 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-21-244671

Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením projektů ve výrobní společnosti a chtěl/a byste rozšířit své pole působnosti?
Plánování, strategie a data pro Vás nejsou cizí?

Potom přijměte naši nabídku zaměstnání na pozici SPECIALISTA PROJEKTŮ ve výrobě.

Náplň práce je následující:

  • Zodpovědnost za technologicko-technickou strategii na výrobních provozech
  • Spolupráce na nákupu nových výrobních zařízení a razidel
  • Plánování kapacitních objemů strojů
  • Zodpovědnost za technická data pro budget
  • Spolupráce na vytváření site master plánu
  • Spolupráce napříč celou výrobou ( logistika, vývoj, ...)
  • Práce na projektech

Lokalita: Praha 10

Požadavky

  • vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Zkušenost s vedením projektů výhodou
  • Znalost AJ
  • Organizační a komunikační schopnosti

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • kvartální a roční bonusové ohodnocení
  • příspěvek na stravné a MHD
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Engineering | Chemie | Specialista | Plánovač | Projekt | Výroba | Project Administrator